CRCW060354R9FKTB
MFR.Part #
CRCW060354R9FKTB
JLCPCB Part #
C4188951
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount