CRCW0603470MJPTAHR
MFR.Part #
CRCW0603470MJPTAHR
JLCPCB Part #
C4031576
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount