CRCW060339K0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW060339K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4081945
Description
-55℃~+155℃ 333mW 39kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS