CRCW060336K0JNEB
MFR.Part #
CRCW060336K0JNEB
JLCPCB Part #
C4194386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS