CRCW060333R0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW060333R0JNEAHP
JLCPCB Part #
C1880793
Description
-55℃~+155℃ 333mW 33Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS