CRCW060327M0JPTBHR
MFR.Part #
CRCW060327M0JPTBHR
JLCPCB Part #
C4191541
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount