CRCW060322M0JPEAHR
MFR.Part #
CRCW060322M0JPEAHR
JLCPCB Part #
C1882626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22MΩ 75V Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS