CRCW060322K1FKTB
MFR.Part #
CRCW060322K1FKTB
JLCPCB Part #
C4304999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount