CRCW060320M0JPTAHR
MFR.Part #
CRCW060320M0JPTAHR
JLCPCB Part #
C3946386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount