CRCW0603200MJPTAHR
MFR.Part #
CRCW0603200MJPTAHR
JLCPCB Part #
C3991763
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount