CRCW060318R0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060318R0FKEAHP
JLCPCB Part #
C313681
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS