CRCW060318M0JPTAHR
MFR.Part #
CRCW060318M0JPTAHR
JLCPCB Part #
C3988625
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount