CRCW060316M0JPEAHR
MFR.Part #
CRCW060316M0JPEAHR
JLCPCB Part #
C4055921
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS