CRCW060316K0JNEB
MFR.Part #
CRCW060316K0JNEB
JLCPCB Part #
C4137687
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS