CRCW0603169RFKTB
MFR.Part #
CRCW0603169RFKTB
JLCPCB Part #
C4146179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount