CRCW060315K0JNTC
MFR.Part #
CRCW060315K0JNTC
JLCPCB Part #
C4275646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount