CRCW0402909KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402909KFKTD
JLCPCB Part #
C3981977
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount