CRCW04027K15FKTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW04027K15FKTD
JLCPCB Part #
C4227187
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount