CRCW0402750KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402750KFKTD
JLCPCB Part #
C4176414
Description
-55℃~+155℃ 63mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount