CRCW04024K30FKTD
MFR.Part #
CRCW04024K30FKTD
JLCPCB Part #
C4137447
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount