CRCW0402210KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402210KFKTD
JLCPCB Part #
C4298953
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount