CRCW040218R0FKTD
MFR.Part #
CRCW040218R0FKTD
JLCPCB Part #
C4318288
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount