CRCW040213R7FKTD
MFR.Part #
CRCW040213R7FKTD
JLCPCB Part #
C3931169
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount