CRCW0402120RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402120RFKTD
JLCPCB Part #
C4249345
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount