CRCW0402113KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402113KFKTD
JLCPCB Part #
C4191734
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount