CRCW0402107KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402107KFKTD
JLCPCB Part #
C4146081
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount