CRCW020168K1FKED
MFR.Part #
CRCW020168K1FKED
JLCPCB Part #
C4209193
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS