CRA12E08327K0JTR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRA12E08327K0JTR
Description
125mW 27kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS