CRA06S04327K0JTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRA06S04327K0JTA
Description
2 27kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS