CRA06E08311K0JTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRA06E08311K0JTA
Description
11kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS