CRA04S043240RJTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRA04S043240RJTD
Description
2 240Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS