CPW1068R00GB143
MFR.Part #
CPW1068R00GB143
JLCPCB Part #
C1497179
Description
-65℃~+275℃ 10W 68Ω Wirewound Resistor ±2% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors