CPW10400R0GB143
MFR.Part #
CPW10400R0GB143
JLCPCB Part #
C1497184
Description
-65℃~+275℃ 10W 400Ω Wirewound Resistor ±2% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors