CPW1015K00HB143
MFR.Part #
CPW1015K00HB143
JLCPCB Part #
C1494459
Description
-65℃~+275℃ 10W 15kΩ Wirewound Resistor ±3% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors