CPW03360R0GB143
MFR.Part #
CPW03360R0GB143
JLCPCB Part #
C3511349
Description
-65℃~+275℃ 360Ω 3W Wirewound Resistor ±2% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors