CPW02300R0GB14
MFR.Part #
CPW02300R0GB14
JLCPCB Part #
C1480281
Description
-65℃~+275℃ 2W 300Ω Wirewound Resistor ±2% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors