CPR0333R00KE31
MFR.Part #
CPR0333R00KE31
JLCPCB Part #
C1430231
Description
-65℃~+275℃ 33Ω 3W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS