CPL15R0100JB313
MFR.Part #
CPL15R0100JB313
JLCPCB Part #
C1436582
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10MΩ 15W ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS