CPF11R3000JKEE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPF11R3000JKEE6
JLCPCB Part #
C1742412
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+230℃ 1.3Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS