CPCC1022R00KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPCC1022R00KE66
Description
-65℃~+275℃ 10W 22Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS