CPCC05R1500KE32
MFR.Part #
CPCC05R1500KE32
JLCPCB Part #
C1480755
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS