CP0020R4700KE66
MFR.Part #
CP0020R4700KE66
JLCPCB Part #
C19427421
Description
-65℃~+275℃ 20W 470mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS