CP0020R1800KE66
MFR.Part #
CP0020R1800KE66
JLCPCB Part #
C19404471
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 20W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS