CP0020R1600KE66
MFR.Part #
CP0020R1600KE66
JLCPCB Part #
C19456832
Description
-65℃~+275℃ 160mΩ 20W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS