CP00203R000KE66
MFR.Part #
CP00203R000KE66
JLCPCB Part #
C19615987
Description
-65℃~+275℃ 20W 3Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS