CP00203K300KE66
MFR.Part #
CP00203K300KE66
JLCPCB Part #
C19443167
Description
-65℃~+225℃ 20W 3.3kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS