CP00156R200KE66
MFR.Part #
CP00156R200KE66
JLCPCB Part #
C19305991
Description
-65℃~+275℃ 15W 6.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS