CP00153K300KE66
MFR.Part #
CP00153K300KE66
JLCPCB Part #
C19296546
Description
-65℃~+225℃ 15W 3.3kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS