CP001527R00KE66
MFR.Part #
CP001527R00KE66
JLCPCB Part #
C19579461
Description
-65℃~+275℃ 15W 27Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS