CP001510K00KE66
MFR.Part #
CP001510K00KE66
JLCPCB Part #
C19599853
Description
-65℃~+225℃ 10kΩ 15W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS